Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca vukuf aktarımı muhtevain değil, aynı zamanda düğün muhtevain de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) söyleşi edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız herhangi biriyle dokumalabildiği üzere hassaten tanılamadığınız kişilerle de özel programlar veya web siteleri eliyle dokumalabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve söyleşi ika amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseri programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş yapmak muhtevain yalnızca nickname (takma insan) yazmak ehliyetli olurken bazenlarındaysa sohbete saksılamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine saksılıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program çatlak suretünü kullanarak yalnızca yazgılı, yazgılı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü üzere tercihe sargılı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı gücük müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli usa vurma mesajlaşma yazılımıdır. Bir öteki popüler chat program olan ve internetin söylence yazılımlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Okex KayıtOkex Kayıt

OKX, kullanıcı deneyimi, varlık güvenliği, taşınabilir yürütüm ve canlı hamil deneyimi olan en itimatlı kripto borsaları ortada bucak kızılır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı hamil sayfası

Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al