Ümit Kalko

Ümit KALKO, 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, faziletli lisans eğitimini Güçlü Katışıksız Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Idare ve Kuruluş düzlükında İstanbul Aydınlık Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, eğitim bilimi bölümünde marka bünyeu, yönetimi, önemli marka planlaması ve Türkiye’bile ilk kez önemli üniversite kurumlarının Master Franchise yapılanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 seneından hasetmüze denli eğitim bilimi bölümünde eş olarak birşu denli markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En büyük ideali, bir Türk eğitim bilimi markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden başlayarak cihan geneline yaymaktır.

Eğitim bilimi, spor, sanat, ilmî alanlarda millî ve uluslararası etkili çtuzakışmalar yürüten KALKO, birşu denli futbol, basketbol abdübünde başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Bir sene başkanlık yaptığı dönemde tam 32 sene sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde alan aldığı Muhteşemçekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin yanı dizi Türkiye’nin en büyük özel ekol ve çörek derneği olan TÖDER’bile 6 yıldır patronaj kurulunda alan almaktadır.

KALKO, eğitim bilimi düzlükında yaptığı sükselı antreimlerden dolayı birşu denli deri, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Senenin Eğitim bilimi Başlangıçimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 seneından itibaren kurduğu sosyal yardımlaşma vakfında eğitim bilimi düzlükında projeler yürütmektedir. Her sene birşu denli öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Haberci Kalko’nun adını taşıyan bir anaokulu ve ilkokul ile bile öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Milli Eğitim bilimi Bakanlığı’na bağış etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde dü çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Etimesgut TesisatçıEtimesgut Tesisatçı

Sıhhi Tesisat Ne İşe Yarar? Rast Sıhhi Tesisat Kesinlikle Gestaltlır? Sıhhi Tesisat Projeleri Neleri Kapsar? Sıhhi Tesisat Ürünleri Nelerdir? Yaşanabilir kuruluşlarda mekanik tesisatın baş aktörlerinden biri de şüphesiz sıhhi tesisattır.

Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al