pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde yer almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) hile süresince düzenışmutaş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışmutaş yetişmek kucakin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışmutaş yetişmek o derece zorlamasız değildir. Çünkü bu sorunlemler dolar kuru üzerinden işlem mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin evet da oyunda daha fazla silah gücü kadar hilelere servurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu daha elleme oynamanızı esenlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere yer verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere de yer verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içerisinde yer yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine servurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temaşa süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değsoruntirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde yer yer UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilgi gkalıntı ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında hile mimarimcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere görevlendirmek kucakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu sistem hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya serlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin ötümlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her çağ bir maksat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yer yer duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında veya oyunda yer yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu üçkâğıt yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi zorluklalü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara kelime kadar görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef çekmek veya bir nesneyi nişan çekmek valörına gelirken Bot kelimesi, bir sorunin otomatik olarak mimarilması valörına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan iktibas valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al