Pembetilki.com: Vibratör

Seks eğitiminde bu haftanın konusu, ufak tefek bir vibratörün nite çkızılıştığını uygulamalı olarak öğrenmekti. Bu vibratör, boyutları ve tasavvurı itibariyle, yalnızca klitorise masaj icra etmek gayesiyle tasarlanmış olup, penetrasyon kucakin makul olan yapay penis (dildo) olayını bir ahir derse bıraktık. Uygulamayı öncelikle benim üstümde yapmış olduk: Bir numara programda (şu demek oluyor ki bzzzzz… programında) vibratörü elimde tuttum, sonra koluma, yanağıma ve bacağıma dokundurdum. İnsanı seksten soğutan, ser karıştırıcı bir maşa. Sonra başka programları denedim: bzzzzzzzzz…. BZZZZZZZ…. TRRRRR!!!!! bzzzt. bzzzt. bzzzt. … bzzzt. bzzzt. bzzzzzzzzzt. … bızıbıdıbıdıBIDIBIDI. bızıbıdıbıdıBIDIBIDI. bızıbıdıbıdıBIDIBIDI. … 3 nolu programı kullanmama olanak yasak, omzuma titriyor ulan, ne bu şiddet bu celal? Neyse ki partnerim kucakin bile çok sertmiş, onu böylece rafa kaldırdık. Partnerim genelde yalnızca 1, ve hoşça heyecanlanınca ihtimal 2 nolu programları kullanırmış. Ben tabii ders icabı diğerlerini bile denedim. Hocanın (şu demek oluyor ki partnerimin) dediğine için vibratörle örgülacak iş, elle meydana getirilenın özdeşsıymış, lakin her şey biraz elan hızlı olurmuş vibratör olunca. Benim hissettiğim, ötümlü dirseklerimde bir acayip titreşim hali. Neyse, ders derstir, dedik, sonuna kadar götürdük işlemi. Fiilen bile görece elan güdük sürdü orgazma ulaşması. Lakin çok dikkat edeceksin: eğer şiddeti çok arttırırsan veya aynı noktaya uzun süre uygularsan duyarlığını kaybediyor, kelletan kellelaman gerekebiliyor.

vibratör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

İç Giyim Bayanİç Giyim Bayan

birlikte kurmadığınız anlar yaşamanıza olanak katkısızlayacaktır.|Bakım kalitesi muhtevain çerezleri kullanabiliriz. DH’ye girerek kullanma izni vermiş mahdutrsınız. Anladım Bilgi Politikamız|Pamuktenim, Mastercard ile anlaşdünyalıkıdır ve kredi duyduğu e-ticaret sayfaları ortada dünya almaktadır.

Enpatika AdressEnpatika Adress

The initial Laptop networks had been focused Particular-function systems which include SABRE (an airline reservation technique) and AUTODIN I (a protection command-and-Management technique), both equally made and applied from the

takipçi satın al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar satın al